GOYA SUBASTAS

C/ Montesa, 31. 28006 - Madrid, España
info@goyasubastas.com   |  Tel. (+34) 91 431 53 11
www.goyasubastas.com

009

Escuela alemana, S.XVII
“Maius”, “Iulius”, “Augustus” y “September”, “October” y “December”
Seis grabados
28 x 35 cm
1.000 - 1.500 €