436
- Publicado en DURÁN. Subasta 23 y 24 Noviembre 2022
QUINTO HORACIO FLACO. OPERA Q. HORATII FLACCI VENUSINI, GRAMATICORUM ANTIQUISS. Helenii acronis et porphirionis commentariis illustrata, admixtis interdum" Basileae: Henrichum Petri, 1555. 36 h. + 463 pgs.
Seguido de: "HORATIANI HUIUS VOLUMINIS TOMUS ALTER, quo, qui poetae huius opera, sive iustis commentariis, sive succinctis annotationibus illustrarunt" Basileae: Henrichum Petri, 1555. 4º, perg. a la romana; nervios y tejuelo. Deterioros.
- Precio de salida: 1.500 €