0297

Destacado IVÁN PRIETO  (O Barco de Valdeorras, Orense 1978) "Figurín" IVÁN PRIETO (O Barco de Valdeorras, Orense 1978) "Figurín"

IVÁN PRIETO

(O Barco de Valdeorras, Orense 1978)"Figurín"

Firmado: Iván Prieto 2021Cerámica esmaltada y acrílicos 43 x 27 x 27 cm.